Thu 24th May

Brisbane Broncos 10:50 Parramatta Eels NRL

Castleford Tigers 19:45 St Helens Super League

Fri 25th May

Canberra Raiders 09:00 Manly Sea Eagles NRL

North QLD Cowboys 10:55 Melbourne Storm NRL

Salford Red Devils 20:00 Huddersfield Giants Super League

Warrington Wolves 19:45 Hull FC Super League

Hull KR 20:00 Wigan Warriors Super League

Widnes Vikings 20:00 Wakefield Trinity Super League

Sat 26th May

Sydney Roosters 06:00 Gold Coast Titans NRL

New Zealand Warriors 08:30 South Sydney Rabbitohs NRL

Penrith Panthers 10:35 St George Illawarra NRL

Barrow Raiders 15:00 Sheffield Eagles Championship

Halifax RLFC 17:15 Featherstone Rovers Championship

Toronto Wolfpack 19:30 Leigh Centurions Championship

Catalan Dragons 17:00 Leeds Rhinos Super League

Sun 27th May

Newcastle Knights 05:00 Cronulla Sharks NRL

Wests Tigers 07:10 Canterbury Bulldogs NRL

Toulouse Olympique 13:00 London Broncos Championship

Rochdale Hornets 15:15 Swinton Lions Championship

Batley Bulldogs 17:30 Dewsbury Rams Championship

Hemel Stags 14:00 Bradford Bulls League 1

North Wales Crusaders 14:30 Coventry Bears League 1

Hunslet RLFC 15:00 West Wales Raiders RL League 1

Keighley Cougars 15:00 London Skolars League 1

Whitehaven RLFC 15:00 York City Knights League 1

Workington Town 15:00 Newcastle Thunder League 1

Thu 31st May

Manly Sea Eagles 10:50 North QLD Cowboys NRL

Huddersfield Giants 19:35 Catalan Dragons Challenge Cup

Fri 1st Jun

South Sydney Rabbitohs 10:50 Cronulla Sharks NRL

Leeds Rhinos 19:35 Leigh Centurions Challenge Cup

Sat 2nd Jun

Parramatta Eels 10:30 Newcastle Knights NRL

Warrington Wolves 14:30 Wigan Warriors Challenge Cup

Sun 3rd Jun

Sydney Roosters 07:10 Wests Tigers NRL

Oldham RLFC 15:00 Doncaster RLFC League 1

St Helens 15:30 Hull FC Challenge Cup

Thu 7th Jun

Wakefield Trinity 19:45 Wigan Warriors Super League

Fri 8th Jun

Canberra Raiders 09:00 Penrith Panthers NRL

Gold Coast Titans 10:50 South Sydney Rabbitohs NRL

Hull FC 20:00 Salford Red Devils Super League

Leeds Rhinos 20:00 Huddersfield Giants Super League

St Helens 20:00 Hull KR Super League

Sat 9th Jun

Manly Sea Eagles 06:00 New Zealand Warriors NRL

Newcastle Knights 08:30 Sydney Roosters NRL

Parramatta Eels 10:30 North QLD Cowboys NRL

Warrington Wolves 15:00 Castleford Tigers Super League

Catalan Dragons 17:00 Widnes Vikings Super League

Toulouse Olympique 14:30 Batley Bulldogs Championship

Toronto Wolfpack 20:30 London Broncos Championship

Bradford Bulls 15:00 North Wales Crusaders League 1

London Skolars 15:00 Hunslet RLFC League 1

West Wales Raiders RL 15:00 Hemel Stags League 1

Sun 10th Jun

Cronulla Sharks 05:00 Wests Tigers NRL

Melbourne Storm 07:10 Brisbane Broncos NRL

Barrow Raiders 15:00 Rochdale Hornets Championship

Dewsbury Rams 15:00 Featherstone Rovers Championship

Leigh Centurions 15:00 Halifax RLFC Championship

Sheffield Eagles 15:00 Swinton Lions Championship

Coventry Bears 15:00 Oldham RLFC League 1

Doncaster RLFC 15:00 Keighley Cougars League 1

Newcastle Thunder 15:00 Whitehaven RLFC League 1

York City Knights 15:00 Workington Town League 1

Mon 11th Jun

Canterbury Bulldogs 07:00 St George Illawarra NRL

Thu 14th Jun

Parramatta Eels 10:50 South Sydney Rabbitohs NRL

Salford Red Devils 19:45 Widnes Vikings Super League

Fri 15th Jun

North QLD Cowboys 09:00 New Zealand Warriors NRL

Sydney Roosters 10:50 Penrith Panthers NRL

Huddersfield Giants 19:45 Catalan Dragons Super League

Leeds Rhinos 20:00 St Helens Super League

Sat 16th Jun

Canterbury Bulldogs 06:00 Gold Coast Titans NRL

St George Illawarra 08:30 Manly Sea Eagles NRL

Cronulla Sharks 10:30 Brisbane Broncos NRL

Hull FC 17:00 Wigan Warriors Super League

Toulouse Olympique 14:30 Leigh Centurions Championship

Sun 17th Jun

Newcastle Knights 05:00 Melbourne Storm NRL

Wests Tigers 07:10 Canberra Raiders NRL

Wakefield Trinity 15:00 Warrington Wolves Super League

Castleford Tigers 15:30 Hull KR Super League

Batley Bulldogs 15:00 Sheffield Eagles Championship

Featherstone Rovers 15:00 Barrow Raiders Championship

London Broncos 15:00 Rochdale Hornets Championship

Swinton Lions 15:00 Halifax RLFC Championship

Toronto Wolfpack 20:30 Dewsbury Rams Championship

Hemel Stags 14:00 Newcastle Thunder League 1

North Wales Crusaders 14:30 York City Knights League 1

Hunslet RLFC 15:00 Coventry Bears League 1

Keighley Cougars 15:00 West Wales Raiders RL League 1

Oldham RLFC 15:00 London Skolars League 1

Whitehaven RLFC 15:00 Bradford Bulls League 1

Workington Town 15:00 Doncaster RLFC League 1